Спортмастер: освіта для франчайзі

Субота
15.09.2012
В жовтні та листопаді компанія проведе для своїх партнерів ряд заходів за участі відомих тренерів
 

2012 рік відзначився для Групи Компаній "Спортмастер" інтенсивним розвитком франчайзингової мережі. Партнерські магазини ТМ Columbia відкрилися в Чернівцях, Севастополі, Харькові та Одесі, а мережа ТМ "Спортландія" розширилася за рахунок відкриттів у Рівному, Ізмаїлі, Києві та Чернівцях. "Ми не збираємося зупинятися на досягненому, та розвиватимемось далі. Так, вже 29 жовтня відбудеться урочисте відкриття франчайзингового магазину Columbia у Львові. Крім цього, в жовтні та листопаді компанія проведе 2 тренінги із залученням відомих тренерів для існуючих франчайзі", - розповідає представник Групи Компаній "Спортмастер" Ксенія Пастушенко.

На сьогодні в Україні працюють 34 магазини Columbia та 20 магазинів "Спортландия". Вітчизняні партнери російського франчайзера зазвичай не зупиняються на одному магазині та практикують розвиток своєї мережі. Як розповідають у компанії, близько 50% франчайзі ГК "Спортмастер" в Україні є власниками двох і більше проектів "Спортландія" та Columbia.

Для того, щоб відкрити магазин "Спортландія" загальною площею 300 кв.м необхідно від $ 37 тис. початкових капітальних інвестицій, для запуску магазину Columbia площею 100 кв.м стартовий капітал становить $ 27 тис. У цю суму входить вартість торгового обладнання, витрати на вивіску і ремонт магазину. З досвіду роботи українських франчайзі, середній термін окупності проектів становить від півтора до двох років.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти