В Ельдорадо - хвиля нових відкриттів

П'ятниця
07.09.2012
Магазини нових франчайзі відкрились у Світловодську та Слов’янську, на черзі - запуск найбільшої партнерської точки на Донеччині
 

Після того, як у червні цього року компанія "Ельдорадо" впровадила оновлену схему франчайзингу, розвиток партнерської мережі почав стрімко набирати обертів. Нещодавно коло партнерів "Ельдорадо" поповнилося ще двома франчайзинговими магазинами, котрі відкрилися у Світловодську (Кіровоградська область) та Слов'янську (Донецька область). "Обидві точки до цього часу працювали з нами як магазини побутової техніки, однак під іншими брендами, - розповідає Володимир Лагоцький, керівник департаменту франчайзингу "Ельдорадо". - Власники об'єктів 2,5 місяці тому відвідали нашу презентаційну конференцію в Києві і зацікавилися партнерською пропозицією. Зараз точки, які пройшли ребрендінг, функціонують як повноцінні франчайзі "Ельдорадо".

Тепер компанія "Ельдорадо" працює над відкриття свого франчайзингового флагману: магазину у Сєвєродонецьку. Як зазначив Володимир Лагоцький, площа майбутнього закладу дорівнюватиме аж 800 м2, тоді як квадратура інших партнерських магазинів становить в середньому 450 м2.

На сьогодні під ТМ "Ельдорадо" працює 83 власних та 9 франчайзингових магазини. Пропонуючи партнерську співпрацю компанія орієнтується на міста з кількістю населення від 20 тис. чоловік. Відкрити бізнес під покровом популярного бренду можна як "з нуля", так і вже будучи діючим оператором ринку.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти