Пан Каштан – новинка у стріт-фуді

Понеділок
27.08.2012
Франчайзингові точки торгівлі смаженими каштанами відкриваються в Україні та Росії
 

Компанія під торговою маркою “Пан Каштан” розпочала свою діяльність наприкінці 2011 року. Тоді ж була розроблена і франчайзингова пропозиція для партнерів, зацікавлених у реалізації бізнес-ідеї. “Пан Каштан” – це стильний візок у вигляді паровозика, на базі якого запікаються каштани та продаються у гарячому вигляді. Окрім продажу смажених каштанів, представники торгової марки пропонують паралельно розповсюджувати вироби з цього екзотичного горіха: глазуровані, консервовані та очищені каштани у різноманітному пакуванні. “Саме зараз завозимо більшу партію виробів із каштанів. Наші покупці позитивно оцінили такий супутній товар, - розповідає власник торгової марки “Пан Каштан” Ігор Фіняк. – Тому будемо пропонувати продукцію своїм партнерам та майбутнім франчайзі”.

“Взагалі, каштан – це чисто європейський продукт. Тому виникла ідея познайомити українців з зарубіжним горіхом та спробувати розпочати бізнес. Єдине, що нас насторожило – сезонна специфіка каштанів. В Європі їх збирають з середини жовтня до початку грудня і, відповідно, найбільший попит в споживачів вникає саме в цей час, - ділиться Ігор Фіняк. – Ми обрали інший шлях – вирішили безперебійно постачати горіх на Україну. Для цього ще в Іспанії каштани попередньо легко обсмажуються і піддаються різкому заморожуванню. Після того замороженими вони транспортуються в Україну. Так зберігаються всі корисні властивості та збільшується термін зберігання”.

Візок у вигляді паровозика обладнаний нагрівачем для запікання каштанів та підтримання їх гарячими, відділенням для зберігання напівфабрикату, необхідної кількості одноразових порційних пакетиків для продажу, інвентарю та спецодягу. Відкриття точки стріт-фуду обійдеться франчайзі у сумі 25 тис. грн. Окупиться такий бізнес в середньому за 2-3 місяці. Також франчайзер забезпечить постійною підтримкою: постачання напівфабрикату іспанського каштана, навчання персоналу, рекомендації та консультації з ведення бізнесу. Ще потрібно зважити на умови розміщення пункту торгівлі каштанами – це центральні вулиці міста та туристичні місця, де люди полюбляють відпочивати.

В основному, компанія націлена на розвиток мережі під торговою маркою “Пан Каштан” як в Україні, так і в Росії. На сьогоднішній день вже функціонують 5 власних точок у Львові та Одесі, та 9 франчайзингових – у Москві, Санкт-Петербурзі, Сочі та Єкатеринбурзі. Також активно ведуться переговори з франчайзі. Найближчим часом каштанові паровозики запрацюють в Києві, Одесі, Ужгороді та Хмельницькому.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

популярне на форумі

форнетти

Прочитала отзывы и удивилась! Я давно работаю с Форнетти, купила франшизу и стала за прилавок......

124 коментар
остання 21.07.2015
Кофейный бархат: мобильный кофе в стрит-фуде

Новая тема, это всегда интересно!!! Желаю всем успехов!!!

1 коментар
остання 09.09.2013
форнетти

привіт всім!ви тут про форнетті а я вам про Чудо-піч розкажу правдиву історію..так вот 2011 року...

124 коментар
остання 08.04.2013
форнетти

Здравствуйте. ДОНЕЦК. Предлагаем стаканчики, салфетки и сахар по ОЧЕНЬ низким ценам. К примеру,...

124 коментар
остання 08.02.2013
форнетти

Не советую Форнетти. Уже пол года не могу получить обратно деньги за возврат печей. Звонил, писал...

124 коментар
остання 16.10.2012
форнетти

куплю готовый бизнес форнетти у хозяина. г.Киев 0675005588

124 коментар
остання 20.08.2012
форнетти

ПРОДАЮ ОБЛАДНАННЯ ФОРНЕТТІ: СТЕЛАЖІ, РЕКЛАМА, БАНЕРИ І Т.Д. 097-89-76-959 АНДРІЙ м. ДРОГОБИЧ

124 коментар
остання 17.08.2012
форнетти

как начать???? есть ли какие-то предложения для новичков???

124 коментар
остання 07.07.2012