Субота
04.08.2012
Delta Sport не залучатиме партнерів до розвитку монобрендової мережі
 

В 2010 році відомий британський бренд модного одягу New Look, підписавши угоду про співпрацю з Delta Sport Ukraine, вийшов на український ринок. Тоді компанія запланувала до кінця 2015 року відкрити в Україні 25 магазинів на умовах франчайзингу. На сьогодні під цією маркою працюють 2 торговельні точки в Києві, відкриття ще одної готується у Дніпропетровську. Як стало відомо редакції порталу Franchising.ua, Delta Sport не залучатиме франчайзі до розвитку цього бізнесу.

"Ми навряд чи зможемо відкрити заплановану кількість магазинів до 2015 року, проте в наших планах - відкриття якомога більшої кількості магазинів, - розповідає бренд-менеджер компанії Delta Sport Ukraine Марина Краснова. - Що стосується франчайзингу, то планів щодо співпраці з партнерами в нас на даний момент немає".

New Look працює з Delta Sport не лише в Україні, але й в Росії. Там, згідно з угодою, компанія зобов'язалася відкрити 96 магазинів загальною площею 70 тис м.кв. до кінця 2015 року.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти