Десята виставка франчайзингу в Росії

П'ятниця
20.07.2012
Міжнародний Форум по франчайзингу BUYBRAND відбудеться в Москві у жовтні
 

Десята виставка BUYBRAND 2012 пройде в Москві з 9 по 11 жовтня. Очікується, що у форумі візьмуть участь понад 8 тис. підприємців, інвесторів, фахівців в області франчайзингу, у тому числі керівники та власники великих компаній, представники державних структур та громадських організацій з різних регіонів Росії, ближнього і далекого зарубіжжя. Бізнес-форум BUYBRAND покликаний познайомити учасників з найпривабливішими і перспективними рішеннями в сфері франчайзингу. Його основна мета - популяризація франчайзингу як форми ведення бізнесу в Росії та залучення інтересу інвесторів до цього ринку.

За традицією бізнес-форум відкриється конференцією «Франчайзинг в Росії». Головною ж подією форуму стане десята виставка BUYBRAND, де до уваги відвідувачів буде запропоновано широкий спектр франшизних пакетів практично у всіх областях роздрібної торгівлі, громадського харчування та сфери послуг. Велика ділова програма форуму в цьому році буде включати в себе більше 25 семінарів та круглих столів, що будуть проводитись провідними експертами по франчайзингу. В її рамках заплановані дискусії на теми «Росія в СОТ. Плюси і мінуси мережевої роздрібної торгівлі»,«Зарубіжний досвід: розвиток франчайзингу в країнах - членах СОТ» та ряд інших зустрічей, присвячених вступу Росії до Світової організації торгівлі. Також 9 жовтня відбудеться церемонія нагородження лауреатів Національної премії в області франчайзингу "Золотий Бренд», яка в 2012 році буде вручатися у восьмий раз. Єдина комерційна нагорода, поставлена ​​на федеральний облік Геральдичною радою при президенті Російської Федерації, щорічно вручається компаніям, що показали найкращі результати в управлінні брендом як нематеріальним активом на території Росії.

Виставка BUYBRAND - єдина в області франчайзингу в Росії і одна з найбільших у Східній Європі та країнах колишнього СНД. Вона незмінно привертає увагу найвідоміших світових брендів, які планують розширити свою присутність в Росії і країнах СНД. Форум дає підприємцям можливість обмінюватись думками та досвідом, демонструвати свої досягнення і знаходити методи для співпраці. Виставка BUYBRAND надає величезні можливості для спілкування представникам компаній-франчайзерів з діючими і потенційними франчайзі, сприяючи появі нових франшиз і прискоренню розвитку вже існуючих.


популярне на форумі

Як знайти бізнес-ідею для себе

Текст ні про що! Якби ціллю автора було не налити води (потрібної кількості символів), то було б...

1 коментар
остання 06.12.2018
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...

1 коментар
остання 02.04.2018
METRO: франчайзинг в Україні

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

5 коментар
остання 19.01.2017
METRO: франчайзинг в Україні

Хочу відкрити магазин! Підскажіть деталі по франшизі ramanyatsiuk@gmail.com Дякую

5 коментар
остання 08.12.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Обратились в клинику 22 сентября. За день до этого мой кот вдруг стал каким-то слабым, припадал на...

27 коментар
остання 26.09.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

20.05.2016 ветеринар клиники Алден-вет Татьяна Федоровна Ковченко назначила моему коту уколы. После...

27 коментар
остання 25.05.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Алден-Вет, клиника на Виноградаре у вас оставляет желать лучшего. Приехали по старой памяти в...

27 коментар
остання 04.02.2016
Кюртош калач покоряет Украину и СНГ

Помогу открыть вам ваш бизнес от Кюртош Калач. Официальное представительтво Kurtosh Kalach...

10 коментар
остання 28.01.2016