Вівторок
17.07.2012
Компанія Mortimer English Club набралася досвіду і розробила більш ефективну програму підтримки для франчайзі
 

Mоrtimer English Club GmbH впродовж минулого року провів ряд консультацій з партнерами по всьому світу, і, проаналізувавши досвід франчайзі зарубіжних країн, оновив франчайзинговий пакет для майбутніх партнерів. Компанія стежить за новітніми світовими тенденціями в лінгвістиці та педагогіці, і до нового навчального року втілила свої напрацювання в оновленій програмі та навчальних матеріалах за курсом у English for Children 1 для дітей від 4 до 9 років. Вже в новому навчальному році франчайзі та учні Mortimer English Club зможуть оцінити всі переваги оновлених програм.

"На сьогодні наша компанія удосконалила рекомендації з ведення успішного бізнесу, представила нові ефективні методи реклами, IT технології, методичні напрацювання - все, що безпосередньо необхідно франчайзі для ведення клубу англійської мови для дітей та дорослих. - відзначає Інна Азарова, майстер-партнер компанії Mortimer English Club в Україні. - Також з нами поділилися досвідом на щорічній зустрічі майстер-партнерів Mortimer English Club, яка відбулася в Німеччині в червні 2012 року. На зустрічі обговорювалися принципи побудови успішного бізнесу та вдосконалення співпраці з новими партнерами, а також успіхи розвитку компанії в світі і нові програми вивчення англійської для малят".

Міжнародна мережа шкіл англійської мови Mortimer English Club об'єднує більше 300 центрів у 20 країнах світу. В Україні працює сьогодні дев'ять центрів, сім з яких відкриті на умовах франчайзингу. Концепції викладання, яка використовується компанією, вже більше 20 років, франчайзингова пропозиція діє з 1999 року.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти