Понеділок
10.11.2008
1 листопада в Черкаському ТРЦ Екватор відкрився фірмовий магазин взуття та аксесуарів мережі Luciano Carvari
 

Як стверджують у компанії мережевий проект Luciano Carvari – по-своєму є унікальною пропозицією для українського споживача, який віддає перевагу не скільки комфортною, а більше, - модного взуття за сповна доступною ціною (середній ціновий сегмент, прагнучий виглядати як високий).

Лучано Карварі народився в 1931 році, в італійському місті Порто-сан-Ельпідіо. У віці 23 роки Карварі відкрив власну взуттєву майстерню, та розпочав сімейний бізнес. В 2004р. – із зміною основного власника, марка виходить на зовсім новий для неї рівень розвитку.

Україна є першим етапом в стратегії виходу марки на ринок країн СНД. До нас компанія прийшла в 2005 році, й одразу почала розвивати фірмову мережу в найбільших містах. На початку 2008 року мережа фірмових магазинів Luciano Carvari нараховувала вже 18 магазинів. До серпня поточного року компанія планувала відкрити ще 8 магазинів.

В плани компанії Luicano Carvari до 2010 року входить відкриття ще як мінімум 60 власних магазинів мережі по всій Україні і 10 магазинів за допомогою договору франшизи.