В Паркетному світі все спокійно

Четвер
26.04.2012
За останній рік компанія не відкрила жодного франчайзингового магазину
 

Зараз на території України працює 22 магазини ТМ "Паркетний світ", 20 з яких функціонують на умовах франчайзингу. Як повідомили в компанії, в 2011 році "Паркетний світ" не відкрив жодного франчайзингового магазину. Те ж саме стосується і власних. Таку "тишу" в розвитку мережі компанія аргументує наявністю більш нагальних справ. "Протягом останнього року "Паркетний світ" займалася підготовкою нового проекту, - розповідає представник ТМ "Паркетний світ" Юлія Шепель. - В 2012 концепція вийде на ринок".

Попередній рік ознаменувався для "Паркетного світу" не лише затишшям у відкриттях, але й став періодом активних переїздів. Місце дислокації змінили точки в Києві (магазин, що знаходився на мосту Патона) та Чернівцях. Незабаром планується переїзд у місті Суми. "У випадку зі столицею причиною зміни місця розташування магазину стала реконструкція київських доріг до "Євро-2012", - стверджує Юлія Шепель. - Що стосується регіональних магазинів, то їхні переїзди зумовлені появою в центрі міста вільних приміщень за хорошими цінами".

"Паркетний Світ" працює на українському ринку з 2003 року. В 2010 мережа об'єднувала 26 магазинів . Тоді компанія планувала в найближчому майбутньому збільшити кількість точок до 38. На перспективу "Паркетний світ" розраховував охопити мережею великі й маленькі міста країни, відкривши 77 магазинів-салонів.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти