З Mortimer English Club у відпустку

Вівторок
24.04.2012
Навчання за методикою Мортімер відбувається в готелях Туреччини, Греції, Болгарії та на о.Майорка
 

В цьому році Mortimer English Club продовжила співпрацю з туроператором Thomas Cook and Neckermann Travel Family. Завдяки цьому в 11 готелях, розташованих в Туреччині, Греції, Болгарії та на о.Майорка, діти віком від 3 до 12 років отримають можливість відвідувати безкоштовні уроки англійської мови за методикою Мортімер.

"Літня програма навчання розрахована на 7 днів та призначена для всіх відвідувачів цих готелів, - розповіла порталу Franchising.ua представник мережі центрів з англійської мови Mortimer English Club в Україні Інна Азарова. - Найбільш кваліфіковані працівники готелів Thomas Cook and Neckermann Travel Family проходять спеціальні тренінги за методикою Мортімер, після чого можуть викладати літню програму дітям".

Під керівництвом спеціально підготовленого персоналу діти зможуть познайомитися з багатьма темами: їжа та напої в готелі, види спорту, частини тіла, дика природа тощо. Оскільки методика Мортімер передбачає вивчення англійської мови за допомогою веселих ігор, компанія розробила спеціальні уроки на пляжі, біля басейну та під час анімації.

Співпраця Mortimer English Club та Thomas Cook and Neckermann Travel Family розпочалася в 2010 році. Перші уроки за методикою Мортімер відбулися в готелях на о.Майоріка, потім аналогічні послуги з'явилися в Греції та Болгарії. Цього року ареал викладання розширився до 4-х країн. Тепер безкоштовні уроки англійської мови можна отримати також в готелях Туреччини.

Міжнародна мережа шкіл англійської мови Mortimer English Club об'єднує більше ніж 300 центрів у 20 країнах світу. В Україні працює на сьогодні дев'ять центрів, сім з яких відкриті на умовах франчайзингу. Концепції викладання, яка використовується компанією, уже понад 20 років, франчайзингова пропозиція діє з 1999 року.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?