Melino Group: від активного маркетингу до франчайзингу

Четвер
05.04.2012
Компанія, яка реалізовувала ортопедичну продукцію через публічні презентації, виходить у роздріб
 

Melino Group, яка спеціалізується на реалізації ортопедичного товару та шерстяної постілі німецького, словенського та українського виробника, працює на ринку з 2009 року. Протягом всієї діяльності компанії продаж продукції здійснювався шляхом використання активного маркетингу: клієнти приходили на презентації, де могли придбати товар. Тепер "Melino Group" вирішила розширити коло своєї цільової аудиторії та вийти у роздріб за допомогою франчайзингу.

"Ставши на шлях розвитку у сфері пасивних продажів ми маємо намір відкривати точки з продажу ортопедичних товарів та шерстаної постілі у всіх містах з населенням від 15 тис. чоловік в Україні та Європі, а в майбутньому - у всьому світі, - розповів порталу Franchising.ua директор компанії Melino Group Михайло Лавунов. - Розмір інвестицій, необхідних для початку бізнесу, залежить від населеного пункту, в якому відкриватиметься магазин: в місті з населенням до 50 тис. чоловік він дорівнює $ 3 тис.; від 50 до 150 тис. - $ 5 тис.; від 150 до 300 тис. - $ 7 тис.; від 300 до 500 тис. - $ 10 тис.; від 500 тис. до 1 млн - $ 15 тис; в мільйонниках - $ 20 тис. За наступні 5 років ми маємо намір бути представленими у кожному місті України та частково - Росії. Хочемо, щоб наші магазини працювали в кожному торговельному центрі, а також - на головних вулицях великих житлових масивів та невеликих міст".

Для того, щоб відкрити магазин під ТМ Melino Group, необхідно зняти в оренду приміщення в ТЦ або на одній з центральних вулиць міста. В залежності від розміру міста бізнес вимагає наявності від 4 до 8 працівників. Як стверджує Михайло Лавунов, чим більша кількість працівників - тим швидше окупається торговельна точка. Середній термін окупності становить 18 місяців.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти