Перша Дитяча Академія: зимова активізація

Середа
22.02.2012
Протягом трьох місяців компанія відкрила 5 франчайзингових закладів та вийшла на ринок Росії
 

В зимовий період до мережі дошкільних навчальних закладів під ТМ "Перша Дитяча Академія" долучилося 5 франчайзі. Регіональні партнери розпочали роботу в Севастополі та Хмельницьку, в столиці програму "Життя в долонях" купили студія спорту та розвитку "Аніма", а також - 2 центри дитячого розвитку Добрий Дім "Мама House". Крім цього, компанія вийшла на ринок Росії. "14 березня відкриється перший франчайзинговий заклад Першої Дитячої Академії в Москві, - розповіла порталу Franchising.ua представник компанії Олена Білоусова. - Надалі маємо намір активно розвиватися не лише на території України, але й за її межами. Так, на сьогодні ведуться переговори з потенційними партнерами із Польщі. Пріоритетними для Першої Дитячої Академії є ринки Казахстану та Росії".

В майбутньому Перша Дитяча Академія має намір впровадити програму "Життя в долонях" і в державних дошкільних закладах. "Для реалізації проекту в муніципальних дитсадках необхідне сприяння органів державної влади, або меценатів, що цілком можливо у вітчизняних реаліях, - стверджує Олена Білоусова. - На сьогодні існує багато позитивних прикладів. Так, наприклад, нещодавно мер Вінниці закупив інтерактивні дошки для всіх шкіл міста (одна дошка коштує як мінімум € 3-4 тис.). Те ж саме зробив мер невеликого міста Славутич".

Перша Дитяча Академія на українському ринку освітніх послуг з'явилася в 2010 році. Того ж року була розроблена пропозиція франчайзингової співпраці, використовувати яку компанія почала вже в 2011. Зараз в Україні функціонує 7 точок мережі: одна власна в столиці та шість франчайзингових в Києві, Миколаєві, Севастополі та Харкові. Незабаром дошкільні заклади по франчайзингу з'являться в Одесі, Донецьку, Харкові та Дніпропетровську.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти