Море Турів працевлаштовує за кордоном

Понеділок
23.01.2012
Відкриваючи турагенцію під ТМ "Море Турів", франчайзі може займатися також працевлаштуванням та організацією навчання за кордоном
 

Компанія, яка пропонує франчайзинг під ТМ "Море Турів", вже близько 4 років працює у Кривому Розі. У якості турагенції "Море Турів" почали роботу в 2011. До цього часу компанія займалася працевлаштуванням та організацією навчання за кордоном, а також - програмою Work and Travel. Через 1-2 роки компанія має намір стати національним туроператором. "Діяльність на ринку показала гарні товарні обороти, тому ми вирішили розвивати мережу по франчайзингу, - розповіла порталу Franchising.ua представник компанії Маргарита Безверха. - Оскільки компанія займається також працевлаштуванням та навчанням за кордоном, наші франчайзі можуть використовувати цю послугу в якості додаткового бізнесу. Для цього вони мають підписати з нами додатковий договір. Всі затрати, які понесе при цьому партнер, стосуватимуться лише оплати праці менеджера, який займатиметься цією справою".

Сьогодні вже розпочалося розширення мережі: перший франчайзі відкрив агенцію в Житомирі. "Також активно розглядається питання в Києві та Івано-Франківську, де наші партнери мають твердий намір якнайшвидше розпочати роботу нових агенцій, - стверджує Маргарита Безверха. - Цікаво те, що більшість потенційних франчайзі, які до нас звертаються, висловлюють бажання отримати ексклюзивне право на реалізацію послуг у своєму місті. Проте ми не маємо намір обмежуватися одним партнером".

Щоб відкрити агенцію під ТМ "Море Турів", необхідно інвестувати в проект як мінімум $ 800. Ці кошти підуть на оренду приміщення площею від 16 м2, закупівлю офісного обладнання та рекламу в місцевих виданнях та Інтернеті. Приєднання до мережі, сервісне обслуговування та навчання менеджерів безкоштовні. Проте на цих умовах компанія має намір залучити лише визначену кількість партнерів, після чого умови будуть переглянуті та введений фіксований паушальний внесок. Окупитися бізнес обіцяє від 3 до 6 місяців, в залежності від сезону, в який почав роботу підприємець.