Середа
28.12.2011
Компанія зменшує розмір паушального внеску на період новорічних свят
 

Стандартний розмір паушального внеску франшизи Join UP & Enjoy становить 15.000 гривень. Проте з 20 грудня 2011 по 20 січня 2012 року вартість пропозиції для агенцій, що працюють в Києві, Одесі, Донецьку, Харкові, Дніпропетровську та Львові становитиме 10.000. "Оскільки новорічні свята - це час приємних сюрпризів та радісних подій, компанія Join UP & Enjoy вирішила зробити потенційним партнерам приємний подарунок та зменшила вартість франшизи на 5.000 гривень", - розповіла порталу Franchising.ua заступник керівника з розвитку мережі Join UP & Enjoy Наталія Контемир.

Join UP! - це туроператор, який працює на українському ринку з 2008 року. Першим напрямом, який запропонувала компанія, став Таїланд. За три роки кількість пропозицій Join UP! збільшилася до 25 напрямків у такі країни, як ОАЕ, Індія, Шрі-Ланка, Таїланд, Болгарія, Хорватія, Чорногорія, йорданія, Ізраїль, Польща, Чехія та інші. На сьогодні компанія розвиває мережу турагенцій Join UP & Enjoy, яка налічує вже 42 точки, розміщені у містах-мільйонниках та обласних центрах східної, центральної та північної частини країни.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти