Середа
23.11.2011
В тих містах, де починають працювати франчайзингові магазини, компанія проводить покази мод
 

Франчайзингова діяльність компанії GOLDA розпочалася 4 місяці тому. За цей час український виробник модного жіночого одягу відкрив 4 франчайзингові магазини в таких містах, як Полтава, Тернопіль, Івано-Франківськ та Керчь. В кожному місті, в якому відкривається нова точка франчайзі, компанія проводить покази модного одягу. Серія турів з дефіле по Україні стартувала 8 вересня в Полтаві. Колекції Голди Виноградської - засновниці ТМ GOLDA - були представлені в Полтаві, Тернополі, Керчі та Львові. На даний момент компанія бере участь у тижні моди в Івано-Франківську. Власні магазини зараз у процесі підготовки. Так, в кінці зими перший власний магазин відкриється в Києві, а наприкінці лютого - в одному з найбільших шопінг-центрів у Європі - в Московському ТЦ "Вегас".

Історія компанії GOLDA розпочалася 5 років тому, коли інженеру-енергетику за фахом, Голді Виноградській, бабуся якої була швеєю, почали снитися гарні сни про одяг. "Оскільки сни часто повторювалися, я вирішила, що все це не просто так. Я найняла людей, які замалювали мої сни та пошили сукні. Потім взяла участь в одному конкурсі. Журі сказало, що мені ще потрібно вчитися, але щоб свою діяльність я не припиняла, бо маю до неї талант, - розповіла порталу Franchising.ua директор та головний дизайнер компанії GOLDA Голда Виноградська. - Так я почала вчитися, відкрила своє ательє, а потім, оскільки мені, як інженеру, який звик до великих виробничих потужностей, було затісно в маленькому приміщенні, взялася за організацію масового виробництва".

Своїм франчайзі компанія GOLDA пропонує три формати співпраці: окремий магазин на першому поверсі будівлі з виходом на центральну вулицю (до 70-100 кв.м), секцію в торговельному центрі (70 кв.м) та корнер в діючому магазині жіночого одягу (30-40 кв.м). В залежності від формату інвестиції, необхідні для відкриття франчайзингового магазину, коливаються від 250.500 до 552.000 гривень. Окупається бізнес від 2 до 4,5 місяців.