П'ятниця
18.11.2011
В Лодзі відкрився ще один салон депіляції під португальською торговельною маркою
 

Мережа франчайзингових салонів DepilConcept у Польщі поповнилася ще однією точкою. Чергове відкриття відбулося у місті Лодзі. Як повідомила польський мастер-франчайзі компанії Марта Шимчак, до кінця року ще одне відділення DepilConcept з'явиться у Варшаві. Крім того, в столиці Польщі найближчим часом відбудеться відкриття нового салону BodyConcept. Мастер-ліцензія цієї концепції також належить Марті Шимчак.

Мережа салонів краси DepilConcept об'єднує сьогодні більше ніж 40 салонів в Португалії, Бразилії та Польщі. Також компанія підписала договір мастер-франчайзингу в Чехії, Словакії та Анголі. Паралельно з початком діяльності на нових ринках, португальський франчайзер займається активним пошуком мастер-франчайзі в Ірландії, Швеції, Фінляндії, Україні, Єгипті, Індії, Кабо-Верде, Мозамбіку, Іспанії, Люксембурзі, Австрії, Литві та на Кіпрі.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?