Середа
16.11.2011
У франчайзингових точках компанії продаватимуться прикраси таких італійських торговельних марок, як ZOPPINI, MAKUTI та MANUEL.ZED.
 

MPF Group, якій належать торговельні марки ZOPPINI, MAKUTI та MANUEL.ZED, рік тому вийшла на український ринок за допомогою мастер-франчайзингу через компанію "Італтрейд Лтд". Перша точка з продажу італійських прикрас була відкрита українським мастер-франчайзі в Одесі. Зараз компанія має намір розвивати мережу по франчайзингу у містах-мільйонниках. "Першочерговим глобальним завданням, яке ми ставимо перед собою, є відкриття торговельних точок у Києві, Харкові, Львові, Донецьку та Дніпропетровську, - розповів порталу Franchising.ua представник компанії "Італтрейд Лтд" Анатолій Палиця. - Однак відкриття кіосків та секцій з прикрасами можливе і в містах з кількістю населення 500-600 тисяч чоловік, за умови проведення належного маркетингового дослідження платоспроможності населення та наявності торговельних центрів відповідного рівня".

Бренди, які пропонує MPF Group, розрізняються за позиціонуванням. ZOPPINI – це вироби, виготовлені з високолігованої нержавіючої сталі (316 L) або стерлингового срібла, які відносяться до середнього цінового сегменту (виріб коштує в середньому 1 тисячу гривень), та призначені для чоловіків та жінок з класичним смаком. MANUEL.ZED також належить до середнього цінового сегменту та орієнтується на молодь віком від 18 до 25 років. Також нещодавно компанія запустила в продаж лінійку світодіодних годинників AVATAR, виконаних у різноманітній кольоровій гамі та розрахованій на молоду та дорослу аудиторію (середня вартість годинника складає 500 гривень). "Не зважаючи на те, що бренди ZOPPINI та MANUEL.ZED виготовляються зі сталі, буде помилкою відносити їх до категорії біжутерії. Більшість прикрас покриваються дорогоцінними металами - паладієм або рутенієм,та оздоблюються дорогоцінним та напівдорогоцінніми каміннями, а тому також є ювелірними виробами", - стверджує Анатолій Палиця.

Концепція ZOPPINI представлена на сьогодні у 20 країнах світу. Розширення мережі відбувається як за рахунок власних точок, так і з допомогою франчайзингу. "Все залежить від країни розташування. Так, приміром в Росії, функціонує 5 власних точок у Москві і понад 20 франчайзингових у регіонах, тоді як у Дубаї працює 5-6 точок, і всі вони власні, - розповідає Анатолій Палиця. - В Україні ми маємо намір робити акцент на розвиток з допомогою франчайзингу". Майбутнім франчайзі компанія пропонує два формати співпраці: формат кіоску (6-8 кв.м.) та формат окремої секції (магазину) у торговельному центрі.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

популярне на форумі

DeSheli - осторожно, мошенники!

У этих ребят постоянно меняются телефоны и они представляются разными "салонами". Я живу в Киеве....

22 коментар
остання 17.08.2016
DeSheli - осторожно, мошенники!

09.07.2015, салон по адресу М. Расковой, 2а. Консультант Елена  встретила любезно, провела первый...

22 коментар
остання 09.07.2015
DeSheli - осторожно, мошенники!

Не слушайте откровенно негативные отзывы! Это все недоброжелатели. Убедилась на собственном...

22 коментар
остання 30.04.2015
DeSheli - осторожно, мошенники!

        Читала отзывы на многих сайтах. Удивляет мнение людей, которые пишут про кредиты и  чуть ли...

22 коментар
остання 27.01.2014
DeSheli - осторожно, мошенники!

         Пользуюсь продукцией данной фирмы уже третий месяц! Хочу сказать, что очень довольна!...

22 коментар
остання 11.01.2014
DeSheli - осторожно, мошенники!

Девочки, я прочитала все «Дешели отзывы» и вот, что думаю по этому поводу. У вас всех...

22 коментар
остання 08.12.2013
DeSheli - осторожно, мошенники!

Дороговато, но того стоит. По своему опыту хочу сказать, что уж совсем дешевые средства покупать...

22 коментар
остання 29.10.2013
Экспетро! - новый формат ярких магазинов от ТМ Экспедиция

Добрый день, \"Экспетро\"! Какие условия франшизы? Интересуюсь для столицы Казахстана г.Астана....

1 коментар
остання 13.02.2013