Helen Doron: викладання на дому

П'ятниця
04.11.2011
Щоб стати франчайзі компанії, не обов’язково відкривати окремий центр
 

Новий франчайзі Helen Doron з Тернополя не відкривав окремого навчального центру: процес викладання проводиться в домашніх умовах. "Self-imployed - це окрема форма співпраці з франчайзі, яку в Україні ми практикуємо вперше, - розповіла порталу Franchising.ua національний координатор Helen Doron в Україні Віра Василівна Чуб. - Викладач отримав сертифікат, пройшов серію тренінгів та викладає тепер за методикою Helen Doron в себе на дому. Ця форма співпраці призначена для активних людей, які поки не володіють достатніми коштами для відкриття окремого центру, але мають хорошу кваліфікацію та бажання займатися такого роду бізнесом. Думаю, цей напрямок франчайзингової співпраці досить перспективний, і кількість бажаючих працювати на таких умовах буде зростати".

На сьогодні мережа шкіл англійської мови Helen Doron налічує вже 35 центрів по всій території України. Нові центри з'явилися в Івано-Франківську, Львові , Дніпропетровську, Білгород-Дністровську, Донецьку та Києві. Незабаром відкриється ще один центр відкриється в Миколаєві.

Протягом літнього періоду компанія Helen Doron провела серію тренінгів для викладачів шкіл мережі. Навчання відбулося в Києві, Одесі та Харкові.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти