LMI - консультант на ліцензії

Вівторок
21.10.2008
Leadership Management Ukraine планує залучити до співпраці 6 нових франчайзі до кінця 2009 року
 

Міжнародна корпорація Leadership Management International (LMI) займається кадровим консалтингом, а також реалізовує програми направлені на розвиток та підвищення ефективності менеджменту компаній. Компанія має представництва в 62 країнах світу, та розвивається за допомогою франчайзингу.

В Україні з 2004 року працює компанія Leadership Management Ukraine - генеральний ліцензіат Leadership Management International, що має ексклюзивні права на розповсюдження програм LMI на території України. На сьогодні в Україні співпраця ведеться з одним франчайзі в місті Києві. У планах на 2009 рік залучення партнерів з Харкова, Дніпропетровська, Донецька, Одеси та АРК, а також ще одного франчайзі в столиці.

Для залучення нових партнерів LMI проведе ряд презентацій своєї франчайзингової пропозиції до кінця поточного року на тему "Власний бізнес в консалтингу - це легко!". Перша презентація відбудеться 1 листопада в Донецьку.

Партнером-франчайзі LMI може бути підприємець без створення юридичної особи, новостворена, або ж існуюча компанія, для якої програма LMI буде додатковим продуктом в портфелі послуг. В останньому випадку вимагається, щоб інші продукти в портфелі компанії-франчайзі не конкурували з продуктами LMI.

За словами директора Leadership Management Ukraine Світлани Соколової, компанія шукає партнерів, для яких LMI буде не лише додатковим напрямком бізнесу, де можна купити франшизу, найняти персонал, поставити цілі та чекати прибутків. Партнер повинен сам активно займатися бізнесом та продуктами LMI, сфокусувавши на цьому більше частину свого часу та енергії.