Вівторок
21.10.2008
Підприємство "Еко", що розвиває мережу супермаркетів "ЕКО-маркет" взяло в довготермінову оренду 8 магазинів "Струмок" в Херсоні
 

За повідомленнями компанії, угоду було завершено на початку жовтня. Зараз компанія «Еко» розпочинає інтеграцію магазинів «Струмок» в мережу. Спочатку лише частина магазинів пройде ребрендинг в «ЕКО-маркет», частина ж працюватиме наразі під брендом «Струмок», їх ребрендинг планується на початку 2009 року.

На сьогодні в Україні під назвою ЕКО-маркет працює 57 супермаркетів. В Херсоні до підписання угоди з мережею Струмок, ЕКО-маркет присутній не був. Компанія на сьогоднішній день розвиває лише власну мережу супермаркетів.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію