Pierre Cardin: за 3 роки вдвічі більше

Четвер
08.09.2011
Протягом найближчих трьох років компанія планує охопити всю країну
 

Компанія "Альта Тек" вже близько 10 років займається просуванням торговельної марки Pierre Cardin на українському ринку. "Альта Тек" працювала з брендом Pierre Cardin з самого початку свого існування, оскільки отримала ексклюзивне право представляти марку на території України. Потім, вже в доповнення до Pierre Cardin, компанія взялася за розвиток ще двох торговельних марок", - розповів порталу Franchising.ua представник компанії Микита Рижих. Зараз під іменем відомого італійського дизайнера в Україні працює вже 18 магазинів в Києві, Донецьку, Сімферополі, Ялті, Одесі, Херсоні, Львові, Харькові, Дніпропетровську та Кіровограді. Серед цих точок 13 функціонують на умовах франчайзингу, решта - власні. До початку весни компанія планує збільшити кількість монобрендових магазинів до 23, а протягом наступних трьох років - подвоїти число точок мережі.

Найближчим часом магазини Pierre Cardin відкриються в Донецьку, Дніпропетровську та Харкові. Крім того, компанія продовжує пошук потенційних франчайзі. "Зараз ми хочемо знайти партнерів в тих містах, де ми ще не представлені, а це - Запоріжжя, Черкаси, Кривий Ріг, Кременчук, Івано-Франківськ та Ужгород", - розповідає Микита Рижих.

Легендарний дизайнер П'єр Карден розпочав свою діяльність в модному домі Christian Dior коли йому було 24. Вже за п'ять років діяльності він став наскільки відомим, що започаткував свій власний бренд. Сьогодні під його ім'ям випускається близько 20 тисяч моделей одягу, сумок, годинників та парфюмерії. Ця талановита людина запатентувала вже близько 500 різних винаходів у сфері моди, транспорту, реклами, архітектури і презентацій.


найчайтіше читане

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння