Понеділок
12.09.2011
Українські підприємці мають можливість стати ексклюзивним представником португальської мережі салонів краси з інноваційною концепцією
 

BodyConcept - компанія, яка була заснована в 2005 році у Португалії як відповідь на нестачу професійних салонів краси доступної цінової категорії. У Європі мережа компанії розширюється за допомогою франчайзингу. Під цією торговельною маркою сьогодні працює вже 43 клініки в Португалії та одна клініка у Польщі. Тепер компанія планує за допомогою мастер-франчайзингу вийти й на український ринок.

Клієнти BodyConcept мають змогу обирати серед широкого асортименту естетичних, косметичних та перукарських послуг, спрямованих на вирішення таких проблем зі здоров'ям та красою як целюліт, ожиріння, біль у суглобах, проблеми з м'язами, кровообігом, млявістю тіла, шкірою, зморшками тощо. Можливе також надання супутніх послуг: видалення зайвого волосся, консультації щодо використання косметичних засобів та харчування тощо.

Своїм франчайзі компанія пропонує співпрацю у двох форматах. Формат А - більш комплексний: крім оздоровчих процедур для краси він включає в себе також перукарські та естетичні послуги. Формат В - це лише оздоровчі та косметологічні процедури.

Перед майбутнім мастер-франчайзі компанія ставить одну важливу умову: за перший рік на ринку підприємець повинен відкрити не менше двох власних клінік, а наступні 9 років долучати до мережі як мінімум двох нових франчайзі щороку. В свою чергу франчайзер зобов'язується супроводжувати франчайзі як до, так і після відкриття.