Понеділок
12.09.2011
Українські підприємці мають можливість стати ексклюзивним представником португальської мережі салонів краси з інноваційною концепцією
 

BodyConcept - компанія, яка була заснована в 2005 році у Португалії як відповідь на нестачу професійних салонів краси доступної цінової категорії. У Європі мережа компанії розширюється за допомогою франчайзингу. Під цією торговельною маркою сьогодні працює вже 43 клініки в Португалії та одна клініка у Польщі. Тепер компанія планує за допомогою мастер-франчайзингу вийти й на український ринок.

Клієнти BodyConcept мають змогу обирати серед широкого асортименту естетичних, косметичних та перукарських послуг, спрямованих на вирішення таких проблем зі здоров'ям та красою як целюліт, ожиріння, біль у суглобах, проблеми з м'язами, кровообігом, млявістю тіла, шкірою, зморшками тощо. Можливе також надання супутніх послуг: видалення зайвого волосся, консультації щодо використання косметичних засобів та харчування тощо.

Своїм франчайзі компанія пропонує співпрацю у двох форматах. Формат А - більш комплексний: крім оздоровчих процедур для краси він включає в себе також перукарські та естетичні послуги. Формат В - це лише оздоровчі та косметологічні процедури.

Перед майбутнім мастер-франчайзі компанія ставить одну важливу умову: за перший рік на ринку підприємець повинен відкрити не менше двох власних клінік, а наступні 9 років долучати до мережі як мінімум двох нових франчайзі щороку. В свою чергу франчайзер зобов'язується супроводжувати франчайзі як до, так і після відкриття.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Викладка товару /09.02.2010

Належним чином організована викладка товарів в магазині розширить можливості гарних продажів