FitCurves - п’ятий клуб у Польщі

Вівторок
26.07.2011
За рік роботи на польському ринку відкрилося чотири клуби компанії, на черзі - п’ятий
 

Мережа фітнес-клубів компанії FitCurves, яка представлена сьогодні 11 тисячами закладів у 75 країнах світу, активно зайнялася розширенням свого представництва у Східній Європі. З 2006 року компанія почала працювати на ринках Угорщини та Словаччини, а в 2008 з'явилися перші клуби FitCurves в Україні. На польський ринок компанія вийшла рік тому. Протягом цього часу в у Польщі з'явилися 4 заклади мережі. Зараз клуби FitCurves можна зустріти в Познані, Жешуві, Вроцлаві і Каліші. П'ятий франчайзинговий заклад незабаром відкриється на території сілезьких земель – у місті Тихи.

"На початковому етапі своєї діяльності в Польщі ми зупинимося на локальному маркетингу. Але згодом, коли з'явиться більше клубів, плануємо створити загальнонаціональну мережу FitCurves ", - розповідає польський франчайзі компанії Джоана Чешко.

На території України сьогодні функціонують 93 клуби мережі. Розгортається діяльність компанії і на російському ринку: протягом року там з'явилося 7 закладів FitCurves.


найчайтіше читане

Яким має бути підприємець /26.02.2010

Тест на підприємництво

Маркетинг та дослідження ринку /18.02.2010

В цій статті мова піде про явище маркетингу та його роль в успішності підприємства. Розглядаються методи дослідження ринку, збір, аналіз та використання інформації, яка необхідна в процесі прийняття рішень планування бізнесу і визначення вірогідності здійснення планованої діяльності

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як написати лист про зниження вартості оренди? /28.03.2020

Шаблон листа, який допоможе попросити про знижку чи припинення оплати оренди

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва