Бариста Плюс – франчайзинг за ієрархією

Середа
20.07.2011
Компанія пропонує чотирирівневий франчайзинг
 

Торговий дім "Бариста Плюс" – це компанія, яка займається дистрибуцією кави та обладнання, необхідного для її приготування. В асортименті товарів компанії – натуральна зернова кава, чай, гарячий шоколад, професійне обладання, аксесуари та інші комплектуючі.

Компанія пропонує своїм партнерам чотирирівневу структуру франчайзингу, яка дозволяє залучати франчайзі із різним рівнем інвестицій. В залежності від коштів, які підприємець готовий вкласти у розвиток цього бізнесу, він може стати франчайзі області, франчайзі міста з населенням більше ніж 500 тис., франчайзі міста із населенням менше ніж 500 тис. чи франчайзі – приватним менеджером району або містечка з населенням до 100 тис чоловік. Франчайзі вищого рівня вкладає в бізнес більше коштів і отримує більше переваг: при залученні кожного нового франчайзі нижчого рівня він отримує половину суми від його паушального внеску. Проте, матеріальні вигоди множаться на відповідальність: поставки продукції місцевим відділенням здійснюються вже не центральним офісом, а франчайзі області.

Зараз в компанії існує 5 точок обласного значення: в Одесі, Сумах, Донецьку, Луганську та Дніпропетровську, а також – одна власна у Харкові. На місцевому рівні покищо мережа представлена трьома точками. Проте в планах – відкрити представництво у всіх містах та містечках України, а це – понад 2000 відділень.

Найближчим часом очікується поширення мережі на терени західної України. "Зараз ведуться переговори із Рівним, Луцьком, Львовом, Чернівцями та Вінницею, - розповідає керівник проекту Тогового дому "Бариста Плюс" Олександр Воєводін. – Після того, як мережа охопить всі обласні центри України, ми плануємо реалізацію п'яти регіональних мастер-ліцензій: в Західному, Східному, Північному, Південному та Центральному регіонах."


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти