Четвер
14.07.2011
У планах на найближчі декілька років покрити мережею всі міста країни з населенням від 100 тис. осіб
 

Цього року франчайзингова мережа VIANOR в нашій країні досягла позначки 100. До кінця 2011 року Nokian Tyres України має намір збільшити Vianor до 120 шинних центрів.

"Але це не межа, - говорить директор компанії Nokian Tyres Україна Ігор Богданов. - В наших планах на найближчі кілька років збільшити мережу до 200-250 шинних центрів, покривши всі міста країни з населенням 100 тис. чоловік і вище. Відповідно, у великих містах і містах-мільйонниках кількість шинних центрів має збільшуватися пропорційно".

Nokian Tyres - найбільший виробник шин в Північній Європі і один зі світових лідерів цієї галузі за рівнем доходів. Компанія займається розробкою і виробництвом літніх і зимових шин для легкових автомобілів, а також шин для різної важкої техніки.

Компанії Nokian Tyres належить VIANOR - спеціалізована мережа шинних центрів, що успішно діє в 20 країнах (Європа, Росія, Україна, Казахстан, США та ін.) Зараз міжнародна мережа VIANOR об'єднує 792 шинних центра, 620 з яких працюють на умовах франчайзингу.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?