П'ятниця
08.07.2011
Починає розвиток мережа магазинів фірмового чоловічого одягу Vuldi
 

Компанія "Відіван", окрім магазинів мережі однойменної торгової марки, тепер також відкриває фірмові магазини під брендом Vuldi. Про це редакції порталу Franchising.ua розповів керівник відділу продажів компанії "ВІДІВАН" Євген Сайко: "Ми вирішили представити більш дорогий сегмент одягу, адже Відіван - це середній, середній-мінус сегмент. На продукцію більш високої якості, більш дорогу ми бачимо значний попит".

Поки що компанія відкриває магазини власними силами, але вже починає пропонувати франчайзинг. Ведуться перші переговори з підприємцями. "Ми більший упор робимо зараз на роздрібних продажах ТМ Vuldi. Так ми зможемо показати майбутнім франчайзі успішність та популярність цієї торгової марки. До речі, за такою ж схемою ми починали роботу і з ТМ "Відіван". Спочатку був роздріб, а 8 років тому ми почали розвивати франчайзинг", - розповів Євген Сайко.

Мережа фірмових магазинів Vuldi, поки що тільки власних, налічує 5 магазинів. Три з них працюють в столиці, по одному - у Харкові та Одесі.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти