Естонський Bauhof йде з України

Четвер
02.10.2008
Раніше рітейлор обіцяв до 2013 року відкрити в Україні 16 будівельних супермаркетів
 

Досить несподівано рада директорів компанії вирішила покинути ринок України, аргументувавши своє рішення фінансовою кризою, та політичною ситуацією в Україні. Українська "дочка" була якраз в стадії підписання договорів про відкриття трьох магазинів; переговори довелося припинити. Перший магазин планувалося відкрити в 2009 році, інвестиції у відкриття одного магазина оцінювалися в $20 млн.

За повідомленням директора Bauhof на Україні Олексія Ревіна українська "дочка" припинить своє існування з 1-го листопада. Також пан Ревін зазначив, що не виключеним є повернення Bauhof на Україні, але не раніше півтора-двох років.

Заснована в 2000 році в Талліні Bauhof (до 2007 року - Ehitus Service), до виходу в Україну поєднувала дев'ять магазинів в Естонії й три в Литві. На український ринок естонська Bauhof вийшла в лютому 2007 року. Тоді вповільнення економіки в Естонії змусило компанію шукати вихід на інші ринки. За рахунок України рітейлер планував уже в 2010 році управляти мережею з 44 магазинів.