П'ятниця
03.06.2011
Компанія поки що не буде розвивати франчайзинову мережу в Україні
 

Магазини Brand New Products спеціалізуються на розпродажі брендового одягу: в асортименті представлені відомі та престижні світові бренди. Компанія родом з Польщі, де франчайзингова мережа налічує вже більше 60 точок. Планувалося розпочати розвиток мережі й на території України, однак зараз компанія відтерміновує ці плани. Як пояснив директор компанії Павел Бринярськи, перешкодою стало українське законодавство, високі податки, які значно зменшують вигоду від цього бізнесу. Павел відзначив, що зацікавленість з боку українських підприємців була дуже високою, однак на сьогодні можливості почати співпрацю немає.

В цей час компанія успішно розвивається на ринках Чехії та Литви, там працюють 8 та 2 магазини відповідно.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти