VitaoxyV - в українських аптеках

Вівторок
31.05.2011
Киснева вода VitaoxyV з початку червня буде представлена у 21 точці мережі аптек "Віталюкс"
 

"Експерт Консалт Груп", що пропонує партнерство з продажу кисневої води VitaoxyV, з початку місяця розширює співпрацю з мережею аптек "Віталюкс": придбати продукцію можна буде в 21 точці. Крім того, кисневу воду VitaoxyV можна знайти в мережі мінімаркетів "Чумацький шлях", санаторії "Жовтень" у смт. Конча-Заспа, працюють представники і склади в Криму та Одесі. Ведуться також переговори з мережами заправок та іншими супермаркетами.

Як повідомив редакції порталу представник компанії Віталій Пашковський, для партнерства зараз цікаві такі міста як Донецьк і Харків. "Експерт Консалт Груп" націлена на співпрацю з сектором HoReCa, аптеками, фітнес-клубами, салонами краси, супермаркетами.

Киснева вода VitaoxyV представляє собою природно-структуровану питну воду, з джерела Бургштальквелле, що знаходиться на висоті 1000 метрів в природоохоронній зоні Австрійських Альп. Аналізи води, показали, що її якісні характеристики залишаються постійними, вода дуже м'яка, а вміст мінеральних солей - мінімальне. Там же, в Австрії вона насичується киснем і розливається в пляшки. Нова унікальна технологія дозволила збільшити вміст кисню у воді до величини більш ніж 55 мг/л, тоді як природний вміст - від 3 до 6 мг/л.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти