Gap у Києві - вже на початку червня

Понеділок
30.05.2011
9 червня у центрі столиці на Хрещатику відбудеться відкриття першого магазину Gap в Україні
 

Fiba Ritail оголошує про відкриття першого магазину культового міжнародного бренду Gap в Києві, яке відбудеться 9 червня 2011 року. Перший флагманський магазин буде розташований на вулиці Хрещатик, 50.

Загальна площа торговельного залу магазину в Києві - 836 квадратних метрів. На 3-х поверхах магазину можна буде придбати одяг для всієї сім'ї всіх колекцій Gap, включаючи Gap, GapKids, babyGap і GapBody. У магазині також буде представлена ​​популярна колекція деніму 1969 Premium Jeans. Діапазон цін стартує від 129 грн за футболки, від 399 грн - шорти, від 449 грн - джинси.

У день відкриття київський Gap готується щедро роздавати подарунки: 9 червня перші 100 покупців гарантовано отримають приємні сюрпризи. Крім того, тільки з 9 по 12 червня буде діяти знижка 15% по карті постійного клієнта Gap Loyalty Card, яку можна буде отримати в магазині при заповненні анкети.

Fiba Retail (Туреччина) володіє франшизою на управління магазинами Gap і Banana Republic в Туреччині, Росії та України. Fiba Retail є частиною великого фінансово-промислового холдингу Fiba Group (Туреччина), який контролює інвестиційний портфель брендів у фінансовому та нефінансовому секторах. У 2007 році в Туреччині Fiba Retail стала ексклюзивним власником франшизи Gap на відкриття магазинів бренду в трьох країнах. В Україні Fiba Retail буде здійснювати операційну діяльність магазинів Gap через ТОВ "ГАП України".

Gap Inc. - Міжнародний ритейлер, який представляє одяг, аксесуари і продукцію з догляду за тілом для жінок, чоловіків, дітей і новонароджених під брендами Gap, Banana Republic, Old Navy, Piperlime і Athleta. За підсумками 2010 фінансового року чистий обсяг продажів компанії склав $ 14.7 млрд. Продукцію Gap Inc. можна придбати в більш ніж 90 країнах світу в 3,1 тис. власних та 175 франчайзингових магазинах, а також через Інтернет.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти