Четвер
28.04.2011
З заявлених в плані 14 нових торгових точок працює вже половина
 

Компанія "Наш Край-ЛЦ", що розвиває мережу однойменних продуктових магазинів, відкрила з початку року 7 супермаркетів, що, фактично, становить половину заявленого раніше плану. Нагадуємо, що на початку року компанія поставила мету розширити мережу на 14 торгових точок в 2011 році.

Як розповіла менеджер зі зв'язків з громадськістю Вікторія Матвіюк, у квітні магазини "Наш Край" відкрилися в Золочеві, Ковелі, Ружині і Ратному. Тажке в кінці березня відкрилася торгова точка у форматі "експрес" у Косові (Івано-Франківська обл.). У Золочеві магазин торговельною площею 190 кв.м і 3 касами розмістився за адресою: пл. Вівчева, 1. У Ковелі та Ратному (Волинська обл.) Магазини розмістилися про адресами: вул. Відродження, 4 та вул. Серпневе, 16. Торгова площа першого закладу склала 160 кв.м, другого - 240 кв.м. У Ружині 10 квітня магазин розмістився за адресою: вул. Бурди, 49. Торгова площа магазина склала 150 кв.м. Для покупців встановлено 3 каси.

Торгова мережа "Наш Край" - національний оператор на ринку ритейлу, представлений трьома форматами: супермаркет, магазин біля будинку та експрес. Перший супермаркет "Наш Край" почав свою роботу в 2001 році.

За матеріалами: RetailStudio.org