П'ятниця
22.04.2011
Відкрився перший делікатесний маркет міжнародної торговельної мережі продовольчих супермаркетів SPAR
 

Мережа супермаркетів SPAR в Україні поповнилася магазином нового формату - SPAR Gourmet, повідомляє RetailStudio.org. Відкриття нової точки відбулося в Луганську 15 квітня. Це перший делікатесний маркет у торговельній мережі SPAR-Україна.

Покупцям пропонується великий вибір делікатесних продуктів і кулінарії власного виробництва, а також найсвіжіші овочі, фрукти, морепродукти та риба. Всі вітрини зроблені ​​індивідуально для магазину SPAR Gourmet відповідно до дизайну торговельного залу. Холодильне обладнання для SPAR Gourmet виготовлено за спеціальним замовленням з урахуванням особливостей кожного виду продуктів.

У магазині організовано два гастрономічних "острова" вітрин "Cube" з набором різнотемпературних модулів для продажу охолоджених продуктів та гарячої кулінарії. Щоб не порушувати конфігурацію гастрономічною лінії, спеціально розроблені та встановлені кутові елементи "Cube", конструкція яких дозволяє обійти колони. Для зручності обслуговування вітрини оснащені гідропідйомом фронтального скла.

Свіжі овочі та фрукти продаються у спеціалізованій холодильній вітрині "Mango" зі зручними викатними стелажами для швидкого оновлення і поповнення експозиції.

Для м'ясних і молочних продуктів, свіжого м'яса і упакованих рибних продуктів застосована лінія холодильних вертикальних вітрин "Medusa Optima" лінії "Cube" з вертикальним випарником.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти