Вівторок
19.04.2011
Балтійський виробник косметики та парфумерії відкрив 50-й магазин
 

15 квітня в Ризі був відкритий 50-й фірмовий магазин АТ Dzintars. АТ Dzintars - найбільший у країнах Балтії виробник парфумерії та біокосметики. У цілому АТ Dzintars належать 50 спеціалізованих магазинів у Латвії, на умовах франчайзингу відкриті магазини в Росії, Естонії, Грузії та Україні.

"Ми дійсно раді, що АТ Dzintars вдається збільшити мережу фірмових магазинів як на Латвійському, так і на зарубіжних ринках. Наша мета - бути ближче до покупця", - розповідає Ілля Герчиков, голова правління Dzintars.

В Україні на сьогодні працює один фірмовий магазин Dzintars в Києві. Компанія націлена на розвиток франчайзингової мережі в нашій країні і шукає партнерів для співпраці.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти