П'ятниця
01.04.2011
Після 11 років роботи на російському ринку іспанський рітейлер одягу MANGO відкрив офіс у Москві
 

Іспанський рітейлер MANGO, що об'єднує майже 1800 магазинів у 102 країнах світу, відкрив офіс у Росії. "Тиждень тому ми відкрили офіс у Москві після 11 років роботи на російському ринку", - заявила директор з розвитку в Північній, Центральній і Східній Європі Аніко Костьял в ході форуму Інституту Адама Сміта "Російська роздрібна торгівля".

На сьогоднішній день в Росії працює 74 магазини роздрібної мережі MANGO, при цьому близько 50 торговельних точок відкрито на умовах франчайзингу. У 2011 році компанія планує запуск 25-30 нових торгових точок. Таким чином, до кінця 2015 року під брендом MANGO на російському ринку буде працювати не менше 200 магазинів.

Українську мережу фірмових магазинів MANGO в найближчі п'ять років компанія планує розширити до тридцяти магазинів, використовуючи франчайзинг. На сьогодні працює вісім точок в таких містах, як Київ, Донецьк, Одеса, Харків, Дніпропетровськ.


найчайтіше читане

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння