Вівторок
15.03.2011
Нові фірмові франчайзингові магазини почали роботу в Києві та Маріуполі
 

2011 рік, вірніше його початок, вже принес поповнення в мережу фірмових магазинів модного жіночого одягу Cat Orange: відкрилися два нових франчайзингових магазини. Перший почав роботу в лютому в столиці в ТРЦ "Квадрат" на бульварі Перова, другий - на початку березня в Маріуполі на проспекті Леніна, в самому центрі міста. Cat Orange в ТРЦ "Квадрат" став шостим в Києві: тепер у столиці працює дві франчайзингових і чотири власні точки. Усього мережа в Україні об'єднує зараз одинадцять магазинів, з яких сім відкриті на умовах франчайзингу.

"Зараз у нас активно ведуться переговори щодо нових відкриттів. У цьому році ми ставимо для себе мету довести кількість магазинів в нашій мережі до п'ятнадцяти. Причому нові магазини будуть саме франчайзинговими", - розповів редакції порталу Franchising.ua директор Модного дому CAT ORANGE Сергій Азаренко.

Модний будинок CAT ORANGE працює на українському ринку з 2004 року і пропонує ексклюзивний жіночий одяг: авторські колекції вечірніх та випускних суконь, повсякденний одяг і ділові костюми. У 2009 році компанія прийняла рішення розвиватися по франчайзингу, і вже восени відкрився перший фірмовий франчайзинговий магазин CAT ORANGE в Києві. Зараз мережа вже представлена ​​у Чернігові, Донецьку, Луганську, Тернополі та Маріуполі.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Викладка товару /09.02.2010

Належним чином організована викладка товарів в магазині розширить можливості гарних продажів