ЦентрОбувь планує вихід в Україну

Понеділок
14.03.2011
У 2011 році на території нашої країни почнуть роботу 25 франчайзингових магазинів "ЦентрОбувь"
 

Про плани виходу на український ринок заявила одна з найбільших в Росії мереж взуттєвих магазинів. Надалі компанія націлена вийти на ринки країн СНД і далекого зарубіжжя, повідомляється в прес-релізі "ЦентрОбувь".

Як заявив гендиректор "ЦентрОбувь" Андрій Нестеров, рітейлер планує розвиватися в Україні, магазини будуть працювати по франчайзингу. "Магазини ще не відкриті, але об'єкти вже підібрані. Всього в цьому році ми плануємо відкрити в Україні близько 25 магазинів", - сказав Андрій Нестеров. Рішення про вихід на ринки інших країн СНД буде прийматися за результатами роботи в Україні, додав він.

"ЦентрОбувь" - одна з найбільших в Росії мереж взуттєвих магазинів. Компанія існує на ринку більше 15 років. "ЦентрОбувь" розвиває два формати мереж: традиційний під однойменним брендом і другий - fast fashion - під брендом Centro. На сьогоднішній день мережа "ЦентрОбувь" налічує 575 магазинів загальною площею майже 180 тис. кв.м. У 2011 році компанія планує відкрити близько 250 магазинів (в 2010 році мережа компанії збільшилася на 160 торгових точок).