Укрсоцбанк кредитує франчайзерів

Четвер
17.02.2011
Укрсоцбанк став лауреатом премії "Український Фінансовий Олімп" за послугу "Франчайзинг", що сприяє розвитку франчайзингових мереж шляхом кредитування
 

ПАТ "Укрсоцбанк" став лауреатом премії "Український Фінансовий Олімп" у номінації "Новий фінансовий продукт" за розробку та впровадження нової оригінальної послуги "Франчайзинг", що сприяє розвитку франчайзингових мереж шляхом кредитування. Про це повідомляє прес-служба банку.

Наталія Офіцерова, керівник Відділу розвитку франчайзингу Центру роздрібного бізнесу Банку, розповіла про подальші плани Укрсоцбанку у цьому напрямку: "Ми плануємо працювати не тільки з українськими франчайзерами, адже готові вийти на міжнародний ринок з метою збільшення кількості іноземних франшиз в Україні. Сьогодні ми ведемо переговори з одним з найбільших операторів на ринку франчайзингу України та СНД. Він єдиний має ряд укладених меморандумів про співробітництво не тільки в Європі, але й в Америці і в Азії. Основна мета нашої співпраці – позиціонування Укрсоцбанку як надійного партнеру в області франчайзингу, залучення іноземних франшиз на український ринок та допомога вітчизняним франчайзерам у роботі на закордонних ринках, використовуючи нашу велику мережу у багатьох країнах".

ПАТ "Укрсоцбанк", що входить до групи найбільших банків України, засноване у вересні 1990 року. Мережа банку налічує 442 установи, із них — 7 макрофіліалів та 435 відділень. Персонал банку налічує 9 тис. осіб.


найчайтіше читане

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння