FINN FLARE виходить на український ринок

Понеділок
07.02.2011
Цього року FINN FLARE почне розвиток мережі в Україні
 

Компанія FINN FLARE в 2011 році має намір почати роботу на українському ринку. Про це журналістам в рамках бізнес-форуму "Тройки-Діалог" повідомила президент групи компаній Finn Flare Ксенія Рясова. FINN FLARE уклала партнерську угоду з однією з українських компаній, яка має 66 власних магазинів спортивного і міського одягу мультибрендового формату. У тридцяти з цих об’єктів планується представити марку FINN FLARE.

Крім того, восени цього року планується відкрити в Києві "флагманський магазин". Також Ксенія Рясова повідомила, що три франчайзингових партнера зараз розглядають можливість розширення марок групи FINN FLARE на українському ринку.

Компанія FINN FLARE виробляє одяг, взуття та аксесуари casual в середньоціновому сегменті. Колекції FINN FLARE розробляються спільним фінсько-російським дизайн-бюро. Торговельна марка FINN FLARE належить фінській компанії Ruveta OY. У Росії вона була зареєстрована у 1997 році. Перший фірмовий магазин відкрився в Москві в 2003-му. У 2008 році. компанія FINN FLARE почала розвивати мережу магазинів одягу AppleMoon.


найчайтіше читане

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння