П'ятниця
19.09.2008
Чеська фінансова група PPF Group офіційно заявила про можливу купівлю пакету акцій «Ельдорадо», ймовірно навіть контрольного пакету
 

Причиною є заборгованість російської мережі побутової техніки та електроніки «Ельдорадо» перед постачальниками, що за оцінками учасників ринку сягає порядку $1 млрд.

PPF Group зимою надало «Ельдорадо» кредит у розмірі 250 млн євро., який компанія досі не повернула. Через фінансові проблеми інші банки відмовляються кредитувати мережу, що позначилося на асортименті магазинів – з середини літа у магазинах дефіцит товарів, особливо у регіонах.

Можливість купівлі Чехами акцій «Ельдорадо» передбачає договір кредитування російської мережі, сума кредиту не розголошується, крім того будуть продовжені кредити, що надавалися «Ельдорадо» раніше.

Група PPF спеціалізується в споживчому кредитуванні та банківському рітейлі, та керує активами вартістю більш ніж більш ніж 10 млрд євро. Чеська компанія присутня в Чехії, Словаччині, Росії, Казахстані, Білорусі, В'єтнамі Китаї та Україні.