Наш Край: відкриття щомісяця

Середа
15.12.2010
Кожного місяця мережа "Наш Край" поповнюється декількома магазинами, у грудні вже відкрилося 4 супермаркети
 

Грудень поповнив мережу супермаркетів "Наш Край" чотирма новими магазинами. Три з них відкрилися у місті Львові. Магазини працють у форматі "Експрес" на умовах франчайзингу, покупців обслуговують дві каси, діє накопичувальна дисконтна програма, торговельні площі торгових залів становлять від 70 до 100 кв. м.

Також 11 грудня 2010 року відбулося відкриття другого магазину "Наш Край" у місті Чернівці. Відкриття супроводжувалося різноманітними акціями, конкурсами, врученням цінних та заохочувальних подарунків.

За три осінніх місяці компанія відкрила сім магазинів: три власних (два у Луцьку та один у Києві) та чотири франчайзингових (по одному у Львові та Луцьку і два у Києві). Загалом мережа "Наш Край" зараз об’єднує 646 торгових закладів і налічує 24 власних магазинів та 42 - франчайзингових.

Торговельна мережа "Наш Край" - національний оператор ринку ритейлу, представлений у трьох форматах: супермаркет, магазин біля дому та експрес. Стратегічне управління проектом здійснює інвестиційна компанія VolWest Group, а операційне - компанія "Наш Край-ЛЦ". На сьогодні у рамках стратегії розвитку мережі працює напрямок франчайзингу. Перший супермаркет "Наш Край" розпочав свою роботу в 2001 році.


найчайтіше читане

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти