Як відкрити салон тайського масажу

П'ятниця
25.11.2011
Ласкаво просимо в рай! Східні аромати, розслаблююча музика, приглушене м’яке світло, чарівні руки тайських фахівців, чайна церемонія ... Все це створює незабутні емоції у клієнта, який відчув на собі мистецтво традиційного тайського масажу.
 

Ритм життя мегаполіса не дає пощади нікому. Сучасне інформаційне суспільство з усіх боків тисне на людину масою реклам, новин, знань, вимагаючи активних дій і постійного руху вперед. Людям часто не вистачає таких простих речей, як гармонія та спокій. За них успішна і забезпечена людина готова віддати будь-які гроші.

Екзотичний оазис посеред метушливого міста пропонують своїм клієнтам салони традиційного тайського масажу. Хоча, звичайно, це може собі дозволити далеко не кожен житель мегаполісу — в нашій країні тайський масаж все ще залишається задоволенням для обраних. Ціни за один сеанс тривалістю від 30 хвилин до 2,5 години коливаються від 200 до 3 тис. гривень.

Традиції поколінь
Справа в тому, що традиційний тайський масаж — це щось більше, ніж просто фізичний вплив на організм, — це масаж з елементами йоги. Він являє собою цілий комплекс дотиків, що звільняє шлях для безперешкодної течії енергії, від якої залежить фізичне здоров'я організму і творча реалізація людини. Витоки тайського масажу лежать у давньоіндійській цілительній системі Аюрведа і в китайській медицині — однієї з найстарших у світі.

Традиційний тайський масаж - це щось більше, ніж просто фізичний вплив на організм, — це масаж з елементами йоги. Він являє собою цілий комплекс дотиків, що звільняє шлях для безперешкодної течії енергії, від якої залежить фізичне здоров'я організму і творча реалізація людини.

Секрети тайського масажу передаються майстрами у спадок. Тому головним козирем цього бізнесу є фахівці родом з Таїланду. Звичайно, існує багато курсів навчання тайському масажу, однак жоден українець не зможе перевершити тайця в цій справі. «Вимоги до персоналу для салонів традиційного тайського масажу дуже високі — це повинен бути дипломований спеціаліст, — розповідає директор мережі традиційних тайських SPA Wai Thai Інна Корнієнко. — Є кілька спеціальних шкіл у Таїланді, наприклад при монастирі Ват По. Вона — найстарша, їй стільки ж років, скільки і тайського масажу — 2500. Цей монастир ще відомий статуєю Лежачого Будди».

Салон або кабінет?
В Україні цей вид бізнесу відносно новий — наприклад, перший салон мережі Wai Thai був відкритий сім років тому. Але й сьогодні ніша далека від заповнення. Ринок в Україні представлений як салонами, так і кабінетами тайського масажу. Повноцінні салони відвідують в основному постійні гості, тоді як окремі кабінети тайського масажу в курортних зонах або готелях спрямовані на непостійну аудиторію. Але тим не менше такий варіант хороший як доповнення до вже існуючого бізнесу.

«У нас є позитивний досвід роботи кабінетів у курортних зонах. Звичайно, все залежить від того, якого формату цей готель чи клуб — іноді й одного кабінету може бути достатньо. Ми завжди аналізуємо ситуацію, і даємо поради партнеру, що буде вигідніше в даному місці. Але все ж повноцінний салон, звичайно, дає більше прибутку", — розповідає Інна Корнієнко.

Тайська специфіка
Самостійно організувати оздоровчий центр тайського масажу можливо, але досить складно. Адже в цьому бізнесі найменша деталь відіграє важливу роль. Також однією з головних завдань є легальне оформлення професійних тайців-масажистів.

Gainsfort-online, франчайзинг, франшиза

"85% відвідувачів салонів традиційного тайського масажу — чоловіки з активною соціальною позицією, в основному бізнесмени, політики з інтенсивним робочий днем і високими вимогами до якості власної роботи і свого стану. Є клієнти, які приходять до нас вже протягом семи років. Хтось відвідує кілька разів на місяць, а хтось - кілька разів на тиждень", — розповідає Інна Корнієнко. (фото Игор Терик, журнал "Мир Денег")

Крім того, вихідці з Таїланду — народ талановитий, але при цьому дуже експресивний. Якщо очікування тайського фахівця в Україні не виправдаються, існує великий ризик, що він збере речі і поїде додому, незважаючи на те, що ви інвестували в його оформлення чималу суму.

«Сам бізнес салонів традиційного тайського масажу специфічний, — розповідає Інна Корнієнко, — якщо людина прийняла рішення відкрити салон, йому належить розібратися в багатьох речах, причому всі ці моменти не такі вже й прості для розуміння. Потрібні великі вкладення часу і грошей. В іншому випадку є ризик, що салон не зможе відповідати побажанням клієнтів і не буде весь заповнений».

Франчайзинговий масаж
Перевага роботи по франчайзингу в цій сфері таке, що підприємець суттєво зменшує ризики і полегшує запуск бізнесу. В Україні відкрити салон традиційного тайського масажу можливо у співпраці з компанією Wai Thai. Досвід компанії — це сім років стабільного розвитку мережі, впізнаваний і престижний бренд, налагоджений процес відбору та офіційного працевлаштування тайських фахівців у нашій країні, відпрацьована до дрібниць бізнес- модель.

 


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Секрети успішності магазину одягу /08.02.2010

На рівень продажів та відвідуваності магазину одягу впливають багато внутрішніх чинників