10.04.2015

Жива франшиза GREENWALL

Компанія націлена охопити всю Україну, а також вийти на європейський ринок

Дніпропетровська компанія GREENWALL, яка займається вертикальним озелененням, в березні? почала розвиватися по франчайзингу. Green Wall пропонує фітоконструкціі для квартир і заміських будинків, кафе, ресторанів, спортзалів та басейнів, великих торгових центрів та інших закладів. Послуги з озеленення компанія надає за допомогою використання фітомодульних конструкцій з автоматичним поливом.
«Менше місяця тому ми стартували наш франчайзинговий проект. Наше виробництво знаходиться в Дніпропетровську, і коли до нас почало надходити все більше і більше заявок з інших міст, то щоб налагодити хорошу взаємозв'язок, вирішити логістичні та інші питання, ми вирішили розвивати мережу за допомогою франчайзингу », - ділиться Роман Каленчук керівник франчайзингового напряму? «GREENWALL».

Greenwall Фото Greenwall

Для вертикального озеленення підійде приміщення з постійною кімнатною температурою і можливістю підключення джерел освітлення та водопостачання. При регулярній заміні рослин термін життя зелених стін необмежений. Для фітомодулів потрібна лиш розетка, тому що бак для води встроений у конструкції.

Концепцією проекту Green Wall є прогресивний розвиток сфери послуг вертикального озеленення. Для відкриття даного бізнесу потенційного франчайзі необхідні інвестиції в розмірі 79, 9000 грн. Франшиза Green Wall увазі розміщення контактів франчайзі на корпоративному сайті в якості офіційного представництва GREENWALL, також партнер отримує власний сайт з налаштованною рекламною компанією просування в мережі інтернет у регіоні партнера, надання повного пакету документації та участь в єдиній crm-системі й інші переваги співпраці. Також компанія безкоштовно проконсультує партнера з усіх питань.

«Ми плануємо працювати зі всієї України, а також нам цікаві європейські країни. Наприклад, Франція, Італія, Німеччина та інші. Сьогодні йдуть переговори з Чорногорією і Білорусією. Всю необхідну інформацію для вивчення та застосування, ми надаємо в стартовому пакеті: від монтажу конструкцій до підбору і компонуванні квітів, інструкції про те, як лікувати рослини в разі зараження шкідниками і т.д. Франчайзі отримує готовий план дій, від старту до успішного ведення бізнесу. Головне в нашій справі - це чітко виконувати інструкції! Рослини - справа тонка », - інформує Роман Каленчук.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank