Понеділок
15.09.2014
Компанія будує стратегію розвитку бренду через мережу фірмових магазинів роздрібної торгівлі.
 

Фабрику по виробництву дитячого одягу було створено у 1898 році. Знаходиться вона у місті Комсомольськ Полтавської області. Сьогодні підприємство є одним з найбільших виробників дитячого трикотажу в Україні. Дитячий одяг ТМ BABYART виготовляється з імпортної високоякісної сировини на високотехнологічному обладнанні. У процесі його виробництва використовуються якісні матеріали з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм. Сировина проходить обов'язкову сертифікацію, а продукція - дитячий одяг - відповідає усім стандартам.

По франчайзинговій схемі компанія почала розвиватись на початку 2014-го року і на сьогоднішній день вже має 6 франчайзингових об'єктів. Франчайзингова пропозиція від BABYART – це робота з високо ліквідним товаром, доступ до фірмових бізнес-технологій, ефективна система ціноутворення, комплексний супровід і рекламна підтримка. На даний момент компанія вдосконалює власну франчайзингову программу і шукає нових партнерів. «Мы чекаємо у своїй команді - працелюбних, активних, ініціативних підприємців з бажанням заробляти гроші», - поділився Олександр Єфіменко, мендеджер з розвитку компанії.

Продукція BABYART орієнтована на сучасних батьків, які знаються на моді і цінують в одязі дизайн та якість. Щороку компанія випускає чотири сезонні колекції: Осень-зима, Весна-Літо. Колекції BABYART — це гардероб для дітей від 0 до 7 років на кожен день і для будь-якого випадку.