15.09.2014

BABYART для малечі

Компанія будує стратегію розвитку бренду через мережу фірмових магазинів роздрібної торгівлі.

Фабрику по виробництву дитячого одягу було створено у 1898 році. Знаходиться вона у місті Комсомольськ Полтавської області. Сьогодні підприємство є одним з найбільших виробників дитячого трикотажу в Україні. Дитячий одяг ТМ BABYART виготовляється з імпортної високоякісної сировини на високотехнологічному обладнанні. У процесі його виробництва використовуються якісні матеріали з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм. Сировина проходить обов'язкову сертифікацію, а продукція - дитячий одяг - відповідає усім стандартам.

По франчайзинговій схемі компанія почала розвиватись на початку 2014-го року і на сьогоднішній день вже має 6 франчайзингових об'єктів. Франчайзингова пропозиція від BABYART – це робота з високо ліквідним товаром, доступ до фірмових бізнес-технологій, ефективна система ціноутворення, комплексний супровід і рекламна підтримка. На даний момент компанія вдосконалює власну франчайзингову программу і шукає нових партнерів. «Мы чекаємо у своїй команді - працелюбних, активних, ініціативних підприємців з бажанням заробляти гроші», - поділився Олександр Єфіменко, мендеджер з розвитку компанії.

Продукція BABYART орієнтована на сучасних батьків, які знаються на моді і цінують в одязі дизайн та якість. Щороку компанія випускає чотири сезонні колекції: Осень-зима, Весна-Літо. Колекції BABYART — це гардероб для дітей від 0 до 7 років на кожен день і для будь-якого випадку.
 

торгова точка BABYART Фото магазину BABYART

Площа приміщення має бути від 20 до 50 кв. м., а розташування розглядається в індивідуальному порядку.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
BABYART для малечі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank