02.08.2014

Франчайзинг допоможе «Укрпошті»?

Підприємство готує нормативний базис для співпраці з майбутніми франчайзі

"Укрпошта" веде підготовку по відкриттю пілотного франчайзингового відділення для визначення ефективності такої схеми співпраці. Воно повинно послужити прикладом і зацікавити потенційних партнерів. Виконуючий обов'язки генерального директора "Укрпошти" Михайло Паньків заявив про плани з розвитку філіальної структури підприємства газеті "Економічна Правда". Він прокоментував складне фінансове становище на підприємстві, і те, що продаж франшиз - це єдиний шлях виведення компанії з кризи. З одного боку, розвиток по франчайзингу дозволить звести роботу компанії до єдиних стандартів і поліпшити сервіс завдяки оперативному реагуванню місцевих представників. А з іншого боку таке рішення  призведе до втрати прибутку Укрпоштою, адже в процесі роботи власники франшиз повинні отримувати прибуток. Тому менеджмент підприємства також розглядає можливість тимчасової передачі магістральних поштових перевезень компаніям-підрядникам.

«Укрпошта» Фото з мережі інтернет

На ринку письмової кореспонденції "Укрпошта" займає частку в 57%. Штат "Укрпошти" налічує 90 тис. співробітників, кількість відділень - 12,5 тис. Даний сегмент діяльності формує 25-30% доходу підприємства.

Ринок поштової логістики за останні кілька років помітно зріс. Обсяг внутрішніх відправлень у 2013 році склав 2,8 млрд. грн. За останні чотири роки цей сегмент збільшився більш, ніж на 1 млдр. грн. Експерти прогнозують, що у зв'язку зі сформованою політичною і економічною ситуацією тенденція у нинішньому році сповільниться.

 

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank