02.08.2014

Франчайзинг допоможе «Укрпошті»?

Підприємство готує нормативний базис для співпраці з майбутніми франчайзі

"Укрпошта" веде підготовку по відкриттю пілотного франчайзингового відділення для визначення ефективності такої схеми співпраці. Воно повинно послужити прикладом і зацікавити потенційних партнерів. Виконуючий обов'язки генерального директора "Укрпошти" Михайло Паньків заявив про плани з розвитку філіальної структури підприємства газеті "Економічна Правда". Він прокоментував складне фінансове становище на підприємстві, і те, що продаж франшиз - це єдиний шлях виведення компанії з кризи. З одного боку, розвиток по франчайзингу дозволить звести роботу компанії до єдиних стандартів і поліпшити сервіс завдяки оперативному реагуванню місцевих представників. А з іншого боку таке рішення  призведе до втрати прибутку Укрпоштою, адже в процесі роботи власники франшиз повинні отримувати прибуток. Тому менеджмент підприємства також розглядає можливість тимчасової передачі магістральних поштових перевезень компаніям-підрядникам.

«Укрпошта» Фото з мережі інтернет

На ринку письмової кореспонденції "Укрпошта" займає частку в 57%. Штат "Укрпошти" налічує 90 тис. співробітників, кількість відділень - 12,5 тис. Даний сегмент діяльності формує 25-30% доходу підприємства.

Ринок поштової логістики за останні кілька років помітно зріс. Обсяг внутрішніх відправлень у 2013 році склав 2,8 млрд. грн. За останні чотири роки цей сегмент збільшився більш, ніж на 1 млдр. грн. Експерти прогнозують, що у зв'язку зі сформованою політичною і економічною ситуацією тенденція у нинішньому році сповільниться.

 

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Франчайзинг допоможе «Укрпошті»?

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank