16.06.2014

RALF RINGER: В НОГУ З ЧАСОМ

Компанія запрошує підприємців стати частиною команди професіоналів

Так як покупець з кожним днем ​​пред'являє все більше вимог і до якості, і до зовнішнього вигляду взуття, то в цьому році частково був автоматизований процес виробництва та розкрою взуття. Звичайно ж, операції, які здійснює правильно відрегульована машина, виконуються стабільно і однаково добре щоразу. При ручній же роботі результат кожного разу може бути різним, і багато в чому буде залежати від настрою співробітника, його втоми, досвіду та ін. Компанія самостійно займається розробкою колекцій, виробництвом і збутом продукції, також просуванням бренду.

салон магазин RALF RINGER Фото взуттєвий салон RALF RINGER

Взуття марки RALF RINGER виробляється з найкращої сировини, яке компанія ретельно відбирає по всьому світу од Італії до Бразилії. Переважна більшість постачальників компанії мають сертифікати якості на свій продукт. Це гарантує, що матеріали, з яких шиють взуття Ralf Ringer, відповідають найвищим вимогам і європейським стандартам якості.

 В арсеналі компанії три власні фабрики (у Москві, Володимирі і Зарайську), найбільша в Росії мережа дистрибуції (понад 1500 магазинів), і найбільший в країні обсяг виробництва чоловічого взуття.

салон RALF RINGER

За словами офіційного дистриб'ютора Ralf Ringer в Україні, Олексія Сивака, на сьогоднішній день в країні успішно функціонують 9 магазинів. Він акцентував, що і Південь і Схід працюють стабільно.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
RALF RINGER: В НОГУ З ЧАСОМ

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank