Понеділок
16.06.2014
Компанія запрошує підприємців стати частиною команди професіоналів
 

Так як покупець з кожним днем ​​пред'являє все більше вимог і до якості, і до зовнішнього вигляду взуття, то в цьому році частково був автоматизований процес виробництва та розкрою взуття. Звичайно ж, операції, які здійснює правильно відрегульована машина, виконуються стабільно і однаково добре щоразу. При ручній же роботі результат кожного разу може бути різним, і багато в чому буде залежати від настрою співробітника, його втоми, досвіду та ін. Компанія самостійно займається розробкою колекцій, виробництвом і збутом продукції, також просуванням бренду.

Взуття марки RALF RINGER виробляється з найкращої сировини, яке компанія ретельно відбирає по всьому світу од Італії до Бразилії. Переважна більшість постачальників компанії мають сертифікати якості на свій продукт. Це гарантує, що матеріали, з яких шиють взуття Ralf Ringer, відповідають найвищим вимогам і європейським стандартам якості.

 В арсеналі компанії три власні фабрики (у Москві, Володимирі і Зарайську), найбільша в Росії мережа дистрибуції (понад 1500 магазинів), і найбільший в країні обсяг виробництва чоловічого взуття.

Дісней

За словами офіційного дистриб'ютора Ralf Ringer в Україні, Олексія Сивака, на сьогоднішній день в країні успішно функціонують 9 магазинів. Він акцентував, що і Південь і Схід працюють стабільно.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію