16.06.2014

RALF RINGER: В НОГУ З ЧАСОМ

Компанія запрошує підприємців стати частиною команди професіоналів

Так як покупець з кожним днем ​​пред'являє все більше вимог і до якості, і до зовнішнього вигляду взуття, то в цьому році частково був автоматизований процес виробництва та розкрою взуття. Звичайно ж, операції, які здійснює правильно відрегульована машина, виконуються стабільно і однаково добре щоразу. При ручній же роботі результат кожного разу може бути різним, і багато в чому буде залежати від настрою співробітника, його втоми, досвіду та ін. Компанія самостійно займається розробкою колекцій, виробництвом і збутом продукції, також просуванням бренду.

салон магазин RALF RINGER Фото взуттєвий салон RALF RINGER

Взуття марки RALF RINGER виробляється з найкращої сировини, яке компанія ретельно відбирає по всьому світу од Італії до Бразилії. Переважна більшість постачальників компанії мають сертифікати якості на свій продукт. Це гарантує, що матеріали, з яких шиють взуття Ralf Ringer, відповідають найвищим вимогам і європейським стандартам якості.

 В арсеналі компанії три власні фабрики (у Москві, Володимирі і Зарайську), найбільша в Росії мережа дистрибуції (понад 1500 магазинів), і найбільший в країні обсяг виробництва чоловічого взуття.

салон RALF RINGER

За словами офіційного дистриб'ютора Ralf Ringer в Україні, Олексія Сивака, на сьогоднішній день в країні успішно функціонують 9 магазинів. Він акцентував, що і Південь і Схід працюють стабільно.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank