Broadway – спеціально для України.

Вівторок
20.05.2014
Бренд широко представлений в мережі роздрібних монобрендових магазинів Європи.
 

Офіційний ексклюзивний представник торгової марки Broadway NYC Fashion на території України - компанія «АРТТЕКС», продовжує активно розвиватися і розширювати панель експонованих торгових марок mass-market ексклюзивно на території України. Концепт-магазини бренду Broadway вже відкрили свої двері в таких містах як Харків, Одеса, Севастополь, Чернівці, Кіровоград та ін. У найближчому майбутньому планується відкриття магазину в м.Київ.  

Компанія-представник торгової марки в Україні пропонує допомогу у відкритті concept-store, персоналізоанного підбору асортименту, консультації з питань ПЗ, навчання персоналу та ін. Для відкриття магазину BROADWAY в Україні потрібно сума інвестицій в розмірі від $30'600. Необхідно мати приміщення площею від 80 до 120 кв. м у великому торговому центрі, з добре представленою панеллю конкурентів і хорошим трафіком відвідувачів. Підготовка до відкриття магазину в середньому займає від 2-х до 4-х місяців.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Якість обслуговування - ключ до успіху /20.01.2010

Стандарти обслуговування допомагають уникнути помилок, зберегти та примножити кількість Ваших клієнтів

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти