09.04.2014

TOP SECRET в Україні - 9 років!

За 9 років успішного розвитку мережа зросла до 42 магазинів

 У квітні 2005-го року вже відома мережа магазинів одягу TOP SECRET прийшла в Україну. У Києві в ТРЦ Магелан відкрився перший магазин, який успішно працює і сьогодні. За 9 років розвитку мережа зросла до 42 магазинів: з яких 11 - власні, і 31 - відкрили партнери на франчайзингових умовах. Магазини TOP SECRET працюють в 7 торгових центрах Києва, та практично у всіх обласних центрах України  У 2010 році був запущений інтернет-магазин, а в 2012 році марка пройшла ребрендинг: змінився зовнішній вигляд логотипу та оформлення магазинів.

Магазин TOP SECRET Фото магазин TOP SECRET

Сьогодні мережа TOP SECRET - це 11 власних точок, і 31-а - франчайзингова.

 «Цього року компанія починає розвивати мережу стокових магазинів TOP SECRET по всій Україні. І, перевага надається невеликим містам, де є потенційні клієнти, але в силу різних причин, які не влаштовували нас при відкритті стандартного магазину (витрати, або прогнозовані обороти магазину), ми не відкривалися, а стоковий - дешевше і у відкритті, і в утриманні», - про найближчі плани на майбутнє поділився Мартін Міськевич, директор «Бета- Реда Україна».

 Нагадаємо, що офіційним представником ТМ TOP SECRET в Україні є компанія «Бета- Реда Україна» (Польща). Компанія тримає курс на подальше розширення фірмової мережі магазинів на території України, і запрошує бізнес-партнерів до співпраці на умовах франчайзинга. Щоб відкрити фірмовий магазин TOP SECRET, партнер повинен мати власне чи орендоване приміщенням відповідної площі в сучасному торговому центрі, або на головній торгівельній вулиці обласного центру. Капітал, що необхідний для відкриття магазину площею в 120 кв. м. - близько $40 000 $ (без урахування витрат на товар). Паушальний і рекламний внески - відсутні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank