18.03.2014

Міжнародна виставка франчайзингу у Франції

Виставка Franchise Expo Paris 2014 в виставковому комплексі Paris Expo Porte de Versailles

З 23 по 26 березня 2014 року в виставковому комплексі Paris Expo Porte de Versailles (Париж, Франція) проводиться виставка Franchise Expo Paris 2014

Виставка Franchise Expo Paris Фото Franchise Expo Paris

Участь в події візьме понад 460 компаній-франчайзерів із різних куточків світу

Представники близько 80 країн збираються щорічно в Парижі, щоб знайти своїх потенційних клієнтів серед бізнесменів, банкірів, адвокатів, асоціацій виробників, дізнатися про тенденції розвитку торговельних марок і послуг лізингу, взяти участь у практичних семінарах та конференціях. Це платформа для зустрічей, яка об'єднує підприємців та учасників торгівлі більш ніж 450 французьких і міжнародних брендів і очікує інвесторів.

Варто відзначити, що це найбільша європейська виставка по франчайзингу, яка протягом 30 років привертає фірм , що пропонують свої послуги підприємцям, готових вкладати капітал у розвиток існуючого бізнесу або старт-ап проекти. В 2013-ому році виставка прийняла понад 30 тисяч відвідувачів, представила 75 секторів промисловості і 450 франчайзингових пропозицій.

Franchise Expo Paris об'єднує професіоналів, які можуть супроводжувати проекти чи дати рекомендації, інформують і готові надати допомогу в знаходженні інвестора. Franchise Expo Paris 2014 допоможе відкрити нові горизонти розвитку бізнесу!

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Міжнародна виставка франчайзингу у Франції

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank