22.02.2014

Про бізнес Aqua Service

На сьогоднішній день, комgанія Aqua Service займає близько 30% ринку України у своєму сегменті і планує ряд інноваційних проектів на 2014 рік.

Про Aqua Service в Україні дізналися в 2004 році, після злиття групи компаній, яке утворило IDS Group Ukraine. До цього компанія більше 5 років займалася дистрибуцією води ТМ Моршинська і мала назву «Нова».

IDS Aqua Service Фото вода

Донині Aqua Service, веде окреме перспективний напрямок в Україні, і займається доставкою води в будинки та офіси. 85 філій компанії належать франчайзи і 15 власних.У компанії 15 власних філій, 85 - належать франчайзі.

«Проект франчайзингу в Аква Сервіс почав розвиватися лише в 2011 році і такі результати говорять про те, що бізнес дійсно перспективний і цікавий. За результатами 2013 IDS Aqua Service займає 30 % ринку України у своєму сегменті. І цей результат досягнутий також завдяки нашим франчайзі-партнерам, які активно розвивають бізнес у своїх регіонах, на закріпленій за ними території»,- говорить Олексій Костильов, директор з продажу компанії IDS Aqua Service.

Нині в компанії організований корпоративний навчальний центр, який дозволяє проводити підготовку персоналу в єдиних стандартах, до навчання приєднуються і франчайзі. Кожен співробітник в рамках своїх функціональних обов'язків підв'язаний до певних KPI, на які він безпосередньо впливає.

У найближчому майбутньому компанія Aqua Service планує ряд інноваційних проектів, які покликані підвищувати ефективність бізнесу.

«Ми плануємо активно розвиватися, ще більше збільшувати наше покриття шляхом залучення франчайзі», - акцентує Олексій Костильов.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank