22.02.2014

Про бізнес Aqua Service

На сьогоднішній день, комgанія Aqua Service займає близько 30% ринку України у своєму сегменті і планує ряд інноваційних проектів на 2014 рік.

Про Aqua Service в Україні дізналися в 2004 році, після злиття групи компаній, яке утворило IDS Group Ukraine. До цього компанія більше 5 років займалася дистрибуцією води ТМ Моршинська і мала назву «Нова».

IDS Aqua Service Фото вода

Донині Aqua Service, веде окреме перспективний напрямок в Україні, і займається доставкою води в будинки та офіси. 85 філій компанії належать франчайзи і 15 власних.У компанії 15 власних філій, 85 - належать франчайзі.

«Проект франчайзингу в Аква Сервіс почав розвиватися лише в 2011 році і такі результати говорять про те, що бізнес дійсно перспективний і цікавий. За результатами 2013 IDS Aqua Service займає 30 % ринку України у своєму сегменті. І цей результат досягнутий також завдяки нашим франчайзі-партнерам, які активно розвивають бізнес у своїх регіонах, на закріпленій за ними території»,- говорить Олексій Костильов, директор з продажу компанії IDS Aqua Service.

Нині в компанії організований корпоративний навчальний центр, який дозволяє проводити підготовку персоналу в єдиних стандартах, до навчання приєднуються і франчайзі. Кожен співробітник в рамках своїх функціональних обов'язків підв'язаний до певних KPI, на які він безпосередньо впливає.

У найближчому майбутньому компанія Aqua Service планує ряд інноваційних проектів, які покликані підвищувати ефективність бізнесу.

«Ми плануємо активно розвиватися, ще більше збільшувати наше покриття шляхом залучення франчайзі», - акцентує Олексій Костильов.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Про бізнес Aqua Service

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank