23.08.2013

GARCIA JEANS підкорить перший український аутлет

В жовтні магазин джинсового одягу відкриється в аутлет-центрі "Мануфактура"

Компанія "Мода Трейд Україна", яка займається розвитком вітчизняної мережі магазинів модного одягу під ТМ GARCIA JEANS, підписала договір з першим українським аутлет-центром "Мануфактура". Відкриття магазину відбудеться в жовтні цього року. "Європейський досвід показує, що обсяги продажів в аутлет-центрах на 30-40% вищі, ніж в інших магазинах. Сподіваюся, в Україні ця тенденція теж матиме місце", - стверджує маркетинг-менеджер компанії "Мода Трейд Україна" Олена Процак.

GARCIA JEANS Фото GARCIA JEANS

GARCIA JEANS - монобрендовий магазин для чоловіків і жінок від 18 до 45 років, що пропонує модний повсякденний одяг в середньому ціновому сегменті з сильною джинсового лінією.

На сьогодні під ТМ GARCIA JEANS в Україні працює п'ять магазинів одягу, чотири з яких функціонують на умовах франчайзингу. Партнерські точки знаходяться в Харкові, Рівному, Ужгороді та Мукачеві. Перспективними для нових відкриттів компанія вважає міста-мільйонники, проте не виключає можливості запуску магазинів у містах з кількістю населення від 200 тис. жителів.

Бренд GARCIA JEANS родом з Італії. В даний час магазини GARCIA JEANS працюють в Нідерландах, Бельгії, Люксембурзі, Німеччині, Італії, Іспанії, Португалії, Румунії, Канаді, Франції, Словаччині, Швейцарії, Болгарії, Польщі, Сінгапурі, Росії, Україні та країнах Скандинавії.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
GARCIA JEANS підкорить перший український аутлет

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank