02.08.2013

Еко-лавка зустріне осінь в регіонах

Вже у вересні перші франчайзингові точки з продажу натуральної продукції повинні з’явитися в Одесі та Дніпропетровську

Географія франчайзингової мережі магазинів з продажу натуральних, екологічних продуктів харчування під ТМ "Еко-лавка" вийде за межі столиці. Відкривши 14 партнерських точок в Києві, компанія I-Eco взялася за регіони. Вже цієї осені франчайзингові магазини запрацюють в Одесі та Дніпропетровську. "Зараз ми знаходимось у процесі узгодження домовленостей із майбутніми партнерами. Швидше за все, перший магазин в регіонах відкриється вже у вересні", - розповідає директор з розвитку компанії "I-Eco" Олександр Петренко.

Еко-Лавка фото магазину мережі франчайзинг натуральні продукти Фото Еко-Лавка

Вся продукція магазинів "Еко-лавка" має необхідні ветеринарні, сан-епідем висновки та довідки

Літній сезон став для компанії періодом поповнення власної та франчайзингові мережі. В столиці відкрилися 4 магазини франчайзера та три точки, що належать партнерам. Тепер під ТМ "Еко-лавка" працює 14 власних та 14 франчайзингових магазинів у Києві.

Паралельно з розвитком мережі магазинів ТМ "Еко-лавка" зростає і їхнє товарне наповнення. "Наш асортимент постійно поповнюється. Влітку на прилавках торговельних точок ТМ "Еко-лавка" стало на 15% більше товарних пропозицій", - стверджує Олександр Петренко.

Для відкриття магазину "Еко-лавка" необхідне приміщення площею від 14 до 40 м2, а також - інвестиції в сумі від 80 тис. грн та вище. Окупність проекту становить від 4-х місяців. Компанія розглядає можливість партнерських відкриттів у містах з кількістю населення від 300 тис. чоловік.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Еко-лавка зустріне осінь в регіонах

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank